Misyonumuz

Misyonumuz - Süs ve köy tavukçuluğu 2015 den bu yana hizmet vermekteyiz hobiciler için kaliteli ırklardan kaliteli renkler bulup üretmek ve sürdürülebilir üretim yöntemleri izleyerek gelecek nesillere en azından bizim bulduğumuz haliyle dünyayı bırakabilme çabası ve üretirken doğaya saygılı, tüketirken ölçülü nesiller yetiştirebilmek veya buna katkıda bulunmaktır.

Süs ve köy tavukçuluğu 2015 den bu yana hizmet vermekteyiz hobiciler için kaliteli ırklardan kaliteli renkler bulup üretmek ve sürdürülebilir üretim yöntemleri izleyerek gelecek nesillere en azından bizim bulduğumuz haliyle dünyayı bırakabilme çabası ve üretirken doğaya saygılı, tüketirken ölçülü nesiller yetiştirebilmek veya buna katkıda bulunmaktır.


Yumurta tüketicileri için taze ve kaliteli gezen tavuk yumurtası üretmek ve alanlarında daha verimli, çevre ile uyumlu çalışan, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren kurum prensibini benimsiyoruz. 

Nuüfusunun  %99'u müslüman olan ülkemizde gıda tüketirken dikkat edilmesi gereken ilk husus Helal gıda sertifikasıdır.

Akyelim gıda olarak tavuklarımıza vermiş olduğumuz yemlerde kemik unu, kan, et vb. maddeler kesinlikle bulunmamaktadır.

Çiftliğimizden günlük ve taze ve olarak çıkardığımız yumurtalar müşterilerimiz tarafından gönül rahatlığıyla tüketilmektedir.

Türkiye pazarına sunduğumuz doğal gezen özgür tavuklardan halkımıza sunulan helal yumurtalarımızın daha hijyenik olması için her gün daha çok çalışıyoruz.

Her kesimden insanın gönül rahatlığı ile tüketebileceği gıda üretimi yapmak en büyük misyonumuzdur. 

Çevremizde ki dostlarımızdan yenilikçi fikirler alan ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen dürüst açık sözlü ve güvenilir üretici bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Bu amaçla üretimimizin her aşamasında "Doğaya ve İnsana Saygı" ve Kümes hayvancılığının yaşam kalitesini yükselterek, Kümes Hayvancılığının gelişimine katkı sağlamak amacımız.
 
Koruyucu ve iyileştirici kümes hayvanları tedariğini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun, ekonomik koşullarda topluma sunarak kümes hayvanları alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, kümes hayvancılığı ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek hedeflerimizin arasında. 

Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanlar yetiştirerek devletimize ve milletimize faydalı kurum olma yolunda çalışıp sektörde marka haline gelmeyi hedefliyoruz.