Hizmetlerimiz

 • tavuk-satisi - Yarka Satışı - Civciv Satışı - Etlik Tavuk Satışı - Organik Sertifikalık Yarka

  Tavuk Satışı

  Yarka Satışı - Civciv Satışı - Etlik Tavuk Satışı - Organik Sertifikalık Yarka

 • kumes-kurulum-hizmeti - Hijyenik ve Sağlıklı bir ortamda kümes hayvanlarınızın yaşam alanını birlikte oluşturalım.

  Kümes Kurulum Hizmeti

  Hijyenik ve Sağlıklı bir ortamda kümes hayvanlarınızın yaşam alanını birlikte oluşturalım.

 • yetistiricilik - Köy tavuğu, gezen tavuk, salma tavukçuluk kavramları aynı anlama gelmektedir.Salma tavukçuluk halk arasında klasik olarak bilinen köy yumurtası üretimi dir.Salma tavukçuluk, tavukların özgürce arazide dolaşıp, doğadan her türlü mineral ve gıdaları yedikleri, bütün gün doğal yaşam içinde, yaşamaları şeklinde yapılan açık besi tavukçuluğu dur.Bu tarz besi şekline aynı zamanda Özgür Tavuk Modeli de denilmektedir.

  Yetiştiricilik

  Köy tavuğu, gezen tavuk, salma tavukçuluk kavramları aynı anlama gelmektedir.Salma tavukçuluk halk arasında klasik olarak bilinen köy yumurtası üretimi dir.Salma tavukçuluk, tavukların özgürce arazide dolaşıp, doğadan her türlü mineral ve gıdaları yedikleri, bütün gün doğal yaşam içinde, yaşamaları şeklinde yapılan açık besi tavukçuluğu dur.Bu tarz besi şekline aynı zamanda Özgür Tavuk Modeli de denilmektedir.

 • salma-tavukculuk - Bu sektöre ilgi duyup ilk defa girmek isteyenlerin öğrenmek istedikleri, 'A'dan Z'ye doğal yumurta (köy yumurtası) üretimi üzerine en önemli bilgileri burada bulabilirsiniz. Bu yazı dizisindeki tek gayemiz size yardımcı olabilmektir.

  Salma Tavukçuluk

  Bu sektöre ilgi duyup ilk defa girmek isteyenlerin öğrenmek istedikleri, 'A'dan Z'ye doğal yumurta (köy yumurtası) üretimi üzerine en önemli bilgileri burada bulabilirsiniz. Bu yazı dizisindeki tek gayemiz size yardımcı olabilmektir.